O nás

Vaření je umění. Z několika ingrediencí dokáže člověk vykouzlit pokrm, který obšťastní naše chuťové pohárky. A ačkoliv nevlastníme restauraci, gastronomické zážitky se odehrávají i v naší kuchyni.

V současné době je stále více prosazován trend zdravého vaření. Pod tímto pojmem si mnoho z Vás představí kvalitní suroviny, zdravé recepty a tak podobně. Nesmíme ale zapomínat na to, že zdravé vaření nebude efektivní bez kvalitního nádobí, na němž pokrm připravujeme. A proto je důležité, aby Vaše kuchyně nezahrnovala nádobí, z něhož se do pokrmů uvolňují škodlivé a tělu nebezpečné látky.

Proto jsme po mnoha negativních zkušenostech s jinými výrobky zvolili do naší kuchyně švédské litinové nádobí Skeppshult – zdravotně zcela nezávadné. Po vyzkoušení jedné pánvičky jsme byli natolik unešení, že se naše kuchyně rozrostla o všechny potřebné (a i nepotřebné) druhy, které jsou nedílnou součásti našeho každodenního života. Vaříme, pečeme nebo smažíme každý den, rádi a díky nádobí Skeppshult i zdravě.

Mohlo by se zdát, že pořízení tohoto nádobí je dražší záležitostí. Jeho životnost ale vydrží více než jednu generaci, proto se jeho koupě opravdu vyplatí. Švédský výrobce, který je na trhu od roku 1906, udává záruku na litinu 25 let. Ve skutečnosti je tato životnost podstatně delší.

Vzhledem k tomu, že s tímto nádobím máme velmi dobré a bohaté zkušenosti, rozhodli jsme se ho nabídnout i Vám, našim zákazníkům, jakožto výhradní a autorizovaný e-shop. Rádi Vám poradíme co se výběru nebo samotného používání nádobí týče.

Na fotografie a recepty z naší kuchyně se můžete podívat na našich facebookových stránkách.

Těšíme se na spokojené zákazníky!