Základní informace

Výrobky švédské firmy SKEPPSHULT, které si dovolujeme Vám nabídnout, jsou vyráběny tradičním rukodělným způsobem, z ekologických surovin, bez chemických či jedovatých přísad. Základem surovin je severská železná ruda, která je nejkvalitnější na světě.

Výrobky této značky jsou zdravotně absolutně nezávadné. Toto litinové nádobí je vyrobeno z ryzí a poctivé švédské litiny, neobsahuje žádné chemické látky, žádné umělé vrstvy. Charakteristické je také svojí univerzálností – lze ho uplatnit na vaření, smažení, pečení, grilování, … Lze ho také používat na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

U běžného nádobí dochází s postupem času k opotřebování, vlastnosti běžného nádobí se zhoršují. U litinového nádobí Skeppshult je tomu právě naopak! Čím je litinové nádobí Skeppshult starší a čím více se používá, tím má lepší vlastnosti.

Zakoupením tohoto nádobí sázíte na jistotu. Jedná se o investici na celý život. Švédský výrobce udává záruku na litinu 25 let. Ve skutečnosti je tato životnost podstatně delší. Toto nádobí se předává z generace na generaci.

U nás si můžete zakoupit tento švédský originál, díky kterému Vaši kuchyň provoní zdravě uvařená jídla.