Proč nakupovat právě u nás?

KAŽDÝ NÁKUP DOPRAVA ZDARMA

Na veškeré produkty značky Skeppshult, které jsou zakoupeny na našem e-shopu, má zákazník dopravu zcela zdarma.

Doprava zdarma se vztahuje na jakýkoliv způsob platby.

DOPRAVA: PPL

Objednávky doručujeme prostřednictvím dopravní služby PPL, u které je možné zásilku zaplatit platební kartou či hotovostí.

MOŽNOST PLATIT KARTOU

Na našem e-shopu můžete platit několika způsoby. Nabízíme Vám možnost bezpečně platit kartou online přes platební bránu Comgate. Dále můžete platit převodem na účet a také hotově nebo kartou při převzetí zásilky od přepravní společnosti.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

RYCHLÉ DORUČENÍ

Veškeré zboží máme skladem, objednávku tedy zpracováváme okamžitě. Odesíláme v nejbližším možném termínu. Zboží placené bankovním převodem odesíláme až po příchozí platbě.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY

Při nákupu nad 10 000 Kč obdrží zákazník množstevní slevu na nákup nádobí značky Skeppshult. Daná sleva se Vám automaticky odečte.

  • nákup nad 10 000 Kč – sleva 3%
  • nákup nad 15 000 Kč – sleva 4%
  • nákup nad 20 000 Kč – sleva 5%

K NÁKUPU DÁREK ZDARMA

Ke každému kusu nádobí zákazník obdrží plátěnou ekologickou tašku značky Skeppshult.

Na tento dárek zdarma nevzniká právní nárok a nevztahuje se na něj záruční lhůta.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Na našem e-shopu můžete využít zakoupení dárkových poukazů pro své blízké. Tyto poukazy vystavíme ve Vámi zvolené částce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na náš email info@poctive-nadobi.cz.